| Merknaam: | Mckee Charging Cube |
| Modelnummer: | CLF-DC120kw |
| MOQ: | 1 |
| Prijs: | Negotiate |
| Verpakking: | Wooden case packaging |
| Betalingsvoorwaarden: | L/C, T/T |
| Plaats van Herkomst | Luoyang, China |
|---|---|
| Uitgangsvermogen | 120kW |
| Interface Standaarden | CCS1/CCS2/CHAdeMO/GB/T |
| Uitgangsstroom | 250A |
| Ingangsspanning | 380V |
| Kabellengte | 5 meter (aanpasbaar) |
| IP-classificatie | IP54 |
| Garantie | 2 Jaar |
| Besturingsopties | APP-besturing / RFID-kaart (optioneel) |