| Merknaam: | Mckee Charging Cube |
| Modelnummer: | CLF-DC-65kWH |
| MOQ: | 1 |
| Prijs: | Negotiate |
| Verpakking: | Houten kistverpakking |
| Betalingsvoorwaarden: | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
| Elektrische stroom | 250A / 600A |
| Inlaatspanning | 327V - 456Vac |
| Kracht | Volledige machine (0-2400A), enkel schakel (0-25A), superladen (0-600A) |
| Uitgangsspanning | 50 V tot 1000 V |
| Waterdicht niveau | IP54 |
| Invoerfrequentie | 45 Hz - 65 Hz |
| Werktemperatuur | -30°C tot 85°C (afgenomen uitgang bij temperatuur hoger dan 50°C) |
| Power Factor. | ≥ 0.99 |
| Werkvochtigheid | 5% - 95% (geen vorstcondensatie) |
| Maximale efficiëntie | ≥ 95,5% |
| Hoogte | ≤ 2000M |
| Uitvoerroutes | Maximaal 12 (compatibel met 6/8/10) |
| Veiligheidsfuncties | Kortsluitingsbescherming, lekkagebescherming, overstromingsbescherming, noodstop |
| Materiële kwaliteit | PC Vlamvertrager |
| Gebruiksmethoden | RFID-kaart / Swipe-kaart / GPRS / RS485 / CAN / Ethernet |
| Lijnlengte | 5M / 10M |
| Netwerkverbinding | Protocol OCPP 1.6 |
| Hoofddimensies van de eenheid | 1355 * 995 * 2000 mm (L * W * H) |
| Terminal afmetingen | 325 * 450 * 1430 mm (L * W * H) |
| Verpakking | Houten behuizing |