| Merknaam: | Mckee Charging Cube |
| Modelnummer: | CLF-AC-22KW |
| MOQ: | 1 |
| Prijs: | Negotiate |
| Verpakking: | Houten kistverpakking |
| Betalingsvoorwaarden: | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union |
| Productnaam | Wandgemonteerde AC Laadpaal |
|---|---|
| Externe Communicatie | WiFi 2.4G/Bluetooth |
| Functie | Plug-and-play laden/kaarten vegen/WiFi/Bluetooth/intelligent platform |
| Kleur | Wit/Zwart |
| Ingangsfrequentie | 50Hz/60Hz |
| Nominaal Vermogen | 7KW |
| Nominale Stroom | 32A |
| Nominale Spanning | Eenfasig AC230V |
| Installatiemodus | Wandmontage |
| Toepassingsscenario's | Voor persoonlijk gebruik, kantoren, de vastgoedmarkt en dergelijke |