| Merknaam: | Mckee Charging Cube |
| Modelnummer: | CLF-DC-60KW |
| MOQ: | 1 |
| Prijs: | Negotiate |
| Verpakking: | Houten kistverpakking |
| Betalingsvoorwaarden: | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union |
| Plaats van oorsprong | Luoyang, China |
| Uitgangsvermogen | 60 kW |
| Interface standaard | CCS1/CCS2/CHAdeMO/GB/T |
| Uitgangsstroom | 250A |
| Inlaatspanning | 380 V |
| Productnaam | DC-sneloplaadstation voor elektrische voertuigen |
| Toepassing | Opladen van elektrische auto's |
| Garantie | 2 jaar |
| IP-klasse | IP54 |
| Afmetingen (L × W × H) | 750 × 500 × 1800 mm |