| Merknaam: | Mckee Charging Cube |
| Modelnummer: | CLF-DC60KW |
| MOQ: | 1 |
| Prijs: | Negotiate |
| Verpakking: | Houten kistverpakking |
| Betalingsvoorwaarden: | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
| Parameter | Specificatie |
|---|---|
| Vermogen | 60KW |
| Uitgangsmodus | Dubbel pistool |
| Ingangsspanning | AC380V±15% |
| Werkfrequentie | 50Hz±10% |
| Uitgangsspanning | DC200-1000V |
| Constante vermogensectie | 300-1000VDC |
| Nominale ingangsstroom | 200A-360A |
| Nominale uitgangsstroom | 200A-240A |
| Maximale uitgangsstroom | Maximaal één pistool 200A |
| Werktemperatuur | -30℃~+55℃ |
| Werkvochtigheid | 5%-95% vorstvrij |
| Oplaadmethode | Opladen met swipekaart/scancode/VIN-code |
| Communicatiemethode | Ethernet-communicatie |
| Weergavemodus | 7-inch display met hoge helderheid |
| Waterdicht niveau | IP54 |
| Interface standaard | CCS1/CCS2/CHADEMO/GBT |