| Merknaam: | Mckee Charging Cube |
| Modelnummer: | CLF-AC-9,6KW |
| MOQ: | 1 |
| Prijs: | Negotiate |
| Verpakking: | Houten kistverpakking |
| Betalingsvoorwaarden: | D/A, D/P, T/T, Western Union |
| Parameter | Specificatie |
|---|---|
| Productmodel | 9.6KW (32A) |
| Nominale invoer | AC 220V |
| Maximaal vermogen / stroom | 9.6KW / 32A |
| Laadinterfaces | CHAdeMO / CCS / GB/T (optioneel, aanpasbaar) |
| Kabellengte | Standaard 5M, aanpasbaar |
| Beschermingsgraad | IP43 |
| Werktemperatuur | -40 °C ~ 85 °C (typisch: 25 °C) |
| Certificeringen | CE, ROHS |
| Uitvoerende norm | Voor de toepassing van de voorschriften van de richtlijnen van de Europese Unie |
Veelgestelde vragen
V: Hoe lang is uw levertijd?
Voor laadpunten is het meestal 3-10 dagen. Als er geen voorraad is, wordt de productietijd bepaald op basis van de orderhoeveelheid.Hoogvermogende gelijkstroomoplaadpunten moeten gewoonlijk worden aangepast aan de technische parameters van de klant.
V: Hoe lang duurt het om het prototype aan te passen?
Voor het opladen van ladingspielen is de prototype-tijd meestal 7 dagen.
Voor gelijkstroomoplaadpunten bedraagt de prototype-tijd gewoonlijk 15 dagen.
Voor snellaadstations met een hoog vermogen moeten de technische parameters vóór de productie worden bepaald en de prototype-tijd bedraagt meestal 30 dagen.
V: Hoe kan de dienst gegarandeerd worden?
Onze producten zijn verdeeld in twee categorieën: huishoudelijk en commercieel.
Voor thuisopladers bieden wij gestandaardiseerde service: 1 jaar garantie + installatie op afstand en gebruiksaanwijzing + video-installatiehandleiding
Voor commerciële opladers leveren wij niet alleen gestandaardiseerde diensten voor het opladen van ladingspielen, maar leveren wij ook betalingssoftware docking diensten voor exploitanten.
V: Hoe garandeert u de kwaliteit van uw producten?
De door ons verkochte laadpalen hebben de GB-certificering in China en de CE-certificering in de EU gehaald.
V: Hoe garandeert u de kwaliteit van uw producten?
De door ons verkochte laadpalen hebben de GB-certificering in China en de CE-certificering in de EU gehaald.
NB:
1- OEM ondersteund.
2- Voor alle eisen kunt u contact met ons opnemen om de details te bespreken.
We zullen u binnen 24 uur antwoorden.
Als u vragen heeft over de oplader, neem dan contact met ons op.
5- Het bovenstaande is uitsluitend ter referentie, de uiteindelijke prijs wordt bepaald door de KW-oplader, neem contact met ons op om de juiste offerte te krijgen.