| Merknaam: | Mckee Charging |
| Modelnummer: | CLF-FDC 80 kW |
| MOQ: | 1 |
| Prijs: | Negotiate |
| Verpakking: | Houten kistverpakking |
| Betalingsvoorwaarden: | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union |
| Plaats van herkomst | Luoyang, China |
| Uitgangsvermogen | 80 kW |
| Interfacestandaard | CCS1/CCS2/CHAdeMO/GB/T |
| Uitgangsstroom | 250A |
| Ingangsspanning | 380V |
| Sollicitatie | Opladen van elektrische voertuigen |
| Garantie | 2 jaar |
| Kabellengte | 5 meter (aanpasbaar) |
| IP-klasse | IP54 |
| Extra functies | APP-bediening, RFID-kaart optioneel |
McKee is een fabrikant die zich richt op laadstations voor elektrische auto's en aanverwante accessoires voor elektrische auto's. Wij zijn sinds 2011 toegewijd aan duurzame ontwikkeling en streven er voortdurend naar om schone en groene technologieën toe te passen, waarbij we ernaar streven veilige en groene energiediensten te leveren door middel van technologische innovatie.
Wij bieden complete laadoplossingen voor elektrische voertuigen, van innovatieve energieopslagtechnologie tot openbare DC-snellaadstations, snellaadstations en draagbare laadstations voor thuisgebruik. Onze infrastructuur kan aan elk type vraag voldoen.
Voor oplaadpalen is dit meestal 3-10 dagen. Als er geen voorraad is, wordt de productiedoorlooptijd bepaald op basis van de bestelhoeveelheid. DC-laadpalen met hoog vermogen moeten meestal worden aangepast aan de technische parameters van de klant.
Voor laadpalen bedraagt de prototypetijd doorgaans 7 dagen. Voor DC-laadpalen bedraagt de prototypetijd doorgaans 15 dagen. Voor snellaadstations met hoog vermogen moeten de technische parameters vóór de productie worden bepaald, en de prototypetijd bedraagt doorgaans 30 dagen.
Onze producten zijn onderverdeeld in twee categorieën: huishoudelijk en commercieel. Voor thuisladers bieden wij gestandaardiseerde service: 1 jaar garantie + installatie op afstand en gebruiksbegeleiding + video-installatiehandleiding. Voor commerciële laders bieden wij zowel gestandaardiseerde diensten als dockingdiensten voor betaalsoftware voor werkmaatschappijen.
De laadpaalproducten die wij verkopen zijn geslaagd voor de GB-certificering in China en de CE-certificering in de EU. Voor sommige andere landen zijn de relevante certificeringen in uitvoering.