| Merknaam: | Mckee Charging Cube |
| Modelnummer: | CREVD |
| MOQ: | 1 |
| Prijs: | Negotiate |
| Verpakking: | Houten kistverpakking |
| Betalingsvoorwaarden: | D/A, D/P, T/T, Western Union |
| Parameteritem | Standaardspecificatie |
|---|---|
| Plaats van herkomst | Luoyang, China |
| Modelnummer | AC-laadstation |
| Productnaam | 7kW / 11kW / 21kW AC EV-oplader |
| Uitgangsstroom | 16A ~ 100A |
| Uitgangsvermogen | 7kW / 11kW / 21kW |
| Ingangsspanning | Wisselstroom 220V ~ 380V |
| Ingangsfrequentie | 50 Hz / 60 Hz |
| Beschermingsgraad (IP-classificatie) | IP65 |
| Efficiëntie | ≥95% |
| Oplaadmethode | Standaard: RFID-kaart swipen; Optioneel: Plug-and-Charge |
| Beveiligingsfuncties | Lekkage / overspanning / onderspanning / overstroom / aarding / overtemperatuur / noodstop / kortsluitbeveiliging |
| Werkomgeving | Hoogte ≤ 2000m |
| Bedrijfstemperatuur | -30℃ ~ +50℃ |
| Garantie | 1 jaar |
![]()
![]()
![]()
Over ons
Mckee is een fabrikant die zich richt op laadstations voor elektrische auto's en aanverwante accessoires voor elektrische auto's. Sinds 2011 zijn we toegewijd aan duurzame ontwikkeling en streven we er voortdurend naar om schone en groene technologieën toe te passen en streven we ernaar veilige en groene energiediensten voor de mens te bieden door middel van technologische innovatie.
Wij bieden u een complete oplaadoplossing voor elektrische voertuigen, van innovatieve energieopslagtechnologie tot openbare DC-snellaadstations, snellaadstations en draagbare laadstations voor thuisgebruik. We zetten infrastructuur in die aan elk type vraag kan voldoen. We willen onze voetafdruk over de hele wereld verspreiden en voortdurend nieuwe bijdragen leveren aan de nieuwe energiesector.
Onze belangrijkste producten: 360KW gesplitst DC EV-laadstation, 360KW geïntegreerd DC EV-laadstation, 240/320KW geïntegreerd DC EV-laadstation, 120/160KW geïntegreerd DC EV-laadstation, 60/80kW DC EV-laadstation, 7KW/11KW/21KW AC EV-laadstation, 3,5KW/7KW oplaadstekker met Amerikaanse standaard en Europese standaard, draagbaar EV-opladen en aanverwante accessoires.
Als u speciale wensen heeft, kunt u contact opnemen met onze onlineservice.
Veelgestelde vragen
Vraag: Hoe lang is uw levertijd?
Voor oplaadpalen is dit meestal 3-10 dagen. Als er geen voorraad is, wordt de productiedoorlooptijd bepaald op basis van de bestelhoeveelheid. DC-laadpalen met hoog vermogen moeten meestal worden aangepast aan de technische parameters van de klant.
Vraag: Hoe lang duurt het om het prototype aan te passen?
Voor laadpalen bedraagt de prototypetijd doorgaans 7 dagen.
Voor DC-laadpalen bedraagt de prototypetijd gewoonlijk 15 dagen.
Voor snellaadstations met hoog vermogen moeten de technische parameters vóór productie worden bepaald, en de prototypetijd bedraagt doorgaans 30 dagen.
Vraag: Hoe kan ik de service garanderen?
Onze producten zijn onderverdeeld in twee categorieën: huishoudelijk en commercieel.
Voor thuisladers bieden wij gestandaardiseerde service: 1 jaar garantie + installatie op afstand en gebruiksbegeleiding + video-installatiehandleiding
Voor commerciële laders leveren wij niet alleen gestandaardiseerde diensten voor laadpalen, maar verzorgen wij ook betaalsoftware dockingdiensten voor werkmaatschappijen.
Vraag: Hoe garandeert u de kwaliteit van uw producten?
De laadpaalproducten die wij verkopen zijn geslaagd voor de GB-certificering in China en de CE-certificering in de EU. Voor sommige andere landen zijn de relevante certificeringen in uitvoering.
Vraag: Hoe garandeert u de kwaliteit van uw producten?
De laadpaalproducten die wij verkopen zijn geslaagd voor de GB-certificering in China en de CE-certificering in de EU. Voor sommige andere landen zijn de relevante certificeringen in uitvoering.
OPMERKING:
1- OEM ondersteund.
2- Neem voor elke vereiste contact met ons op om de details te bespreken.
3- Wij zullen u binnen 24 uur antwoorden op uw vraag.
4- Als u vragen heeft over de oplader, neem dan contact met ons op.
5- Het bovenstaande is alleen ter referentie, de uiteindelijke prijs wordt bepaald door de KW van de oplader. Neem contact met ons op voor de juiste offerte.