| Merknaam: | Mckee Charging Cube |
| Modelnummer: | CLF-AC-3,5 kWh |
| MOQ: | 1 |
| Prijs: | Negotiate |
| Verpakking: | Houten kistverpakking |
| Betalingsvoorwaarden: | D/A, D/P, T/T, Western Union |
Geïntegreerde draagbare energieopslag | Ideaal voor buitenactiviteiten en stroomuitval
| Parameter | Specificatie |
|---|---|
| Plaats van herkomst | Luoyang, China |
| Certificering | CE |
| Capaciteit | 3,5 kWh |
| Productgrootte | 466*230*550mm |
| Gewicht | 39 kg |
| Uitgangsspanningsbereik | Geen belasting 229V, volledige belasting 216V |
| Hoogtepunt | 1. Draagbare EV-oplader met nominale spanning van 51,2 V
|
| Parameter | Specificatie |
|---|---|
| AC-uitgangsspanningsbereik | 216V (volledige belasting) ~ 229V (onbelast) |
| Nominaal/piek uitgangsvermogen | Nominaal 3500 W, piek 7000 W; Meer dan 3700W activeert bescherming |
| Werkefficiëntie | Max. 92% @ 220V |
| Uitgangsstroom | Max. 15A constante stroom opladen |
| Parameter | Specificatie |
|---|---|
| Productafmetingen | 466 × 230 × 550 mm |
| Netto gewicht | 39 kg |
| Brutogewicht (verpakt) | Ongeveer. 55 kg |
![]()
![]()
Veelgestelde vragen
Vraag: Hoe lang is uw levertijd?
Voor oplaadpalen is dit meestal 3-10 dagen. Als er geen voorraad is, wordt de productiedoorlooptijd bepaald op basis van de bestelhoeveelheid. DC-laadpalen met hoog vermogen moeten meestal worden aangepast aan de technische parameters van de klant.
Vraag: Hoe lang duurt het om het prototype aan te passen?
Voor laadpalen bedraagt de prototypetijd doorgaans 7 dagen.
Voor DC-laadpalen bedraagt de prototypetijd gewoonlijk 15 dagen.
Voor snellaadstations met hoog vermogen moeten de technische parameters vóór productie worden bepaald, en de prototypetijd bedraagt gewoonlijk 30 dagen.
Vraag: Hoe kan ik de service garanderen?
Onze producten zijn onderverdeeld in twee categorieën: huishoudelijk en commercieel.
Voor thuisladers bieden wij gestandaardiseerde service: 1 jaar garantie + installatie op afstand en gebruiksbegeleiding + video-installatiehandleiding
Voor commerciële laders leveren wij niet alleen gestandaardiseerde diensten voor laadpalen, maar verzorgen wij ook betaalsoftware dockingdiensten voor werkmaatschappijen.
Vraag: Hoe garandeert u de kwaliteit van uw producten?
De laadpaalproducten die wij verkopen zijn geslaagd voor de GB-certificering in China en de CE-certificering in de EU. Voor sommige andere landen zijn de relevante certificeringen in uitvoering.
Vraag: Hoe garandeert u de kwaliteit van uw producten?
De laadpaalproducten die wij verkopen zijn geslaagd voor de GB-certificering in China en de CE-certificering in de EU. Voor sommige andere landen zijn de relevante certificeringen in uitvoering.
OPMERKING:
1- OEM ondersteund.
2- Neem voor elke vereiste contact met ons op om de details te bespreken.
3- Wij zullen u binnen 24 uur antwoorden op uw vraag.
4- Als u vragen heeft over de oplader, neem dan contact met ons op.
5- Het bovenstaande is alleen ter referentie, de uiteindelijke prijs wordt bepaald door de KW van de oplader. Neem contact met ons op voor de juiste offerte.