| Merknaam: | Mckee Charging Cube |
| Modelnummer: | CLF-FDC 3,5 kWh |
| MOQ: | 1 |
| Prijs: | Negotiate |
| Verpakking: | Houten kistverpakking |
| Betalingsvoorwaarden: | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union |
Deze 3,5kWh powerbank heeft een 220V pure sinusgolf AC-uitgang met een stabiliteit vergelijkbaar met huishoudelijke stroom.en zorgt voor een veilige snelle oplaad voor laptopsHet is compatibel met 99% van alle elektronische apparaten.
| Plaats van oorsprong | Luoyang, China |
| Certificering | CE |
| Nominaal vermogen | 3.5 kW |
| Capaciteit | 3.5 kWh |
| Grootte van het product | 466 × 230 × 550 mm |
| Gewicht | 39 kg |
| Beschermingsniveau | IP55 |
| Uitgangsspanningsbereik | Geen belasting 229V, volle belasting 216V |
| AC-invoer | |
|---|---|
| Invoerspanningsbereik | 186-236V/AC |
| Inkomende frequentie | 50/60 Hz. |
| LFP-parameters | |
| Nominale spanning | 51.2V |
| Werkspanningsbereik | 48-57,6 V |
| Capaciteit van een enkele batterij | 15AH |
| Fysieke specificaties | |
| Grootte | 466 × 230 × 550 mm |
| Nettogewicht | 39 kg |
| Gewicht van de verpakking | Ongeveer 55 kg |